شرکت ویرا روش پایا با سابقه ای طولانی در زمینه خدمات پخش و سیستم مویرگی دارای تاییدیه ها و گواهی نامه نرم افزار نیز می باشد که عبارت اند از :

گواهی نامه تاییدیه فنی نرم افزار پایا

گواهی نامه تاییدیه فنی نرم افزار ، سندی است که براساس قانون حمایت از حقوق پدیدآوردندگان نرم افزارهای رایانه ای هم اکنون توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران صادر می گردد.

 گواهی نامه تاییدیه فنی نرم افزار پایا در شرکت پخش مویرگی
تاییدیه فنی نرم افزار پایا

گواهی ثبت نرم افزار در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

براساس قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم‌ افزارهای رایانه‌ ای و برنامه‌ های کاربردی، سازمان توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌ های دیجیتال وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اقدام به اعطای گواهی ثبت نرم‌ افزار می‌نماید. شرکت ویرا روش پایا نیز با استناد به این موضوع، اقدام به دریافت گواهی ثبت نرم‌افزار پخش مویرگی پایا پیشرو نموده‌ است. 

 گواهی نامه ثبت نرم افزار پایا در سیستم مویرگی
ثبت نرم افزار پایا

جهت دریافت مشاوره های رایگان و حرفه ای در زمینه امور مربوط به پخش و سیستم مویرگی می توانید از طریق شماره های تماس موجود در صفحه تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری پایا تماس بگیرید. همچنین به منظور آموزش و یادگیری نرم افزار پخش مویرگی پایا پیشرو می توانید ویدئوهای آموزشی ما را در وب سایت های آپارات ، تماشا، نماشا و جعبه مشاهده نمایید. به علاوه جهت آگاهش از جدیدترین خدمات ما می توانید ویرا روش پایا را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام، توییتر، فیسبوک و لینکدین دنبال کنید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت ویرا روش پایا