پلتفرم ERP در ویرا روش پایا

در این مقاله از وب سایت ویرا روش پایا توسعه دهنده نرم افزار پخش مویرگی پایا قصد داریم به بررسی دلایل استفاده از پلتفرم ERP یا سیستم مدیریت منابع سازمانی در شرکت ها و سازمان های امروزی بپردازیم، در ادامه با ما همراه باشید.

پلتفرم ERP چیست

سیستم ERP چیزی است که بسیاری از شرکت های مواد غذایی ممکن است قبلاً از آن استفاده کرده باشند یا از آن آگاه باشند، اما مطمئناً همه با آن آشنا نیستند. یک سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی یا سیستم ERP تمام فرآیندهای تجاری را در یک سازمان اتوماسیون کرده و آن ها را به هم وصل می کند و این به معنی یک بانک اطلاعاتی مرکزی است که همه داده ها را پوشش می دهد. سیستم خوبی به نظر می رسد، بدیهی است که سازمان ها با هم یکسان نیستند و بنابراین صنایع مختلف به سیستم های ERP متفاوتی احتیاج دارند.

به منظور دریافت مشاوره رایگان و تخصصی در زمینه مدیریت منابع سازمانی ، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت بازاریابی، مدیریت حسابداری، مدیریت انبارداری و غیره با کارشناسان ویرا روش پایا تماس بگیرید.

فواید سیستم مدیریت منابع سازمانی چیست

تاکنون برای سیستم مدیریت منابع سازمان یا پلتفرم ERP فواید بسیاری ذکر شده است که برخی از مهم ترین آن ها را در ادامه معرفی و بررسی کرده ایم:

۱ ساده کردن کلیه فرآیندهای کاری شما

مزیت اصلی بعد از پیاده سازی سیستم ERP در سازمان این است که کلیه فرآیندهای تجاری درون سازمان شما بهبود یافته و ساده می شوند. اکنون همه فرآیندها در یک سیستم زندگی می کنند و به هیچ سیستم جداگانه ای نیاز ندارند تا بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

۲ کاهش خطاهای انسانی

یک مشکل رایج هنگام استفاده از چندین سیستم در سازمان و شرکت این است که اغلب داده ها باید از یک سیستم به سیستم دیگر منتقل شوند و البته اشتباهات زیادی در این فرآیند اتفاق می افتد. از آنجا که ERP یک سیستم نرم افزاری است، انتقال داده دیگر به صورت دستی لازم نیست. دیگر فرصتی برای خطای انسانی وجود ندارد.

استفاده از سیستم ERP یا مدیریت منابع سازمانی با نرم افزار پخش مویرگی پایا

۳ کارایی بیشتر با سیستم ERP

پس از اجرای سیستم ERP بسیاری از فعالیت های روزانه به صورت خودکار انجام می شود. این بدیهی است که شما می توانید بسیار کارآمدتر کار کنید. فعالیت های روزانه وقت و تلاش کمتری می خواهند و اثربخشی کارها نیز بیشتر می شود.

۴ دستیابی به بینش بیشتری در خصوص سازمان

اکنون که همه بخش های سازمان به هم مرتبط شده اند پس می توان به کل سازمان به صورت یک بخش نگاه کرد، نه فقط به قسمتی از آن، هر بخش می تواند تصویر کاملی از سازمان ارائه کند. بینش بیشتر همچنین به این معنی است که فرآیند تصمیم گیری می تواند سریع تر و آسان تر انجام شود. دیگر برای تصمیم گیری های خوب نیاز به دریافت اطلاعات از طرف سازمان نیست، زیرا همیشه اطلاعات مورد نیاز خود را به روز و درست در مقابل خود دارید.

۵ گزارش دهی با Power BI

از آنجا که هم اکنون فرآیندهای کسب و کار ساده شده اند، تولید و استفاده از داده ها نیز بسیار آسان تر شده است. ابزار Power BI مایکروسافت به شما امکان می دهد تا با داده های سیستم ERP خود، کار کنید. شما می توانید به صورت بصری ارائه های شرکت خود را به نمایش بگذارید و بر آن نظارت کنید.

۶ امنیت بیشتر با پلتفرم ERP

از آنجا که شما اکنون یک سیستم دارید، امنیت سیستم شما نیز بسیار قابل کنترل تر می شود. در واقع بسیار ساده است: کنترل امنیت یک مکان ساده تر از کنترل مکان های مختلف است. یک سیستم ERP ابری، معمولاً حتی از نسخه های پیش فرض با جدیدترین فناوری ها و فایروال ها و غیره، ایمن تر است. علاوه بر این، شما با استفاده از خدمات ابری، امنیت سیستم تان را می توانید تضمین کنید.

نرم افزار پخش مویرگی پایا

نرم افزار پخش مویرگی پایا پیشرو کلیه ماژول های مرتبط با سیستم مدیریت منابع سازمانی را در برمی‌گیرد، لذا جهت آشنایی بیشتر با این نرم افزار می توانید ویرا روش پایا را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت ویرا روش پایا

چرا باید از پلتفرم ERP استفاده کرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *