پخش سرد با توزیع مویرگی و نرم افزار پخش مویرگی پایا در شرکت ویرا روش پایا

در این مقاله از وب سایت شرکت ویرا روش پایا ارائه دهنده نرم افزار پخش مویرگی پایا ، قصد داریم شما را با پخش سرد و کاربردهای آن در توزیع مویرگی آشنا کنیم، در ادامه با همراه باشید.

پخش سرد چیست

همان طور که می دانید سیستم پخش مویرگی در واقع سیستمی است که دارای کانال های توزیع می باشد و شباهت زیادی به مویرگ های بدن انسان دارد. شرکت های فروش و پخش برای انجام عملیات توزیع کالا هایشان نیاز به سیستم و نرم افزار پخش جامع همچون نرم افزار پخش مویرگی پایا پیشرو دارند. پخش سرد و پخش گرم نیز از انواع روش های توزیع مویرگی می باشند.

در پخش سرد عملیات توزیع کالا به این صورت انجام می شود که فروشنده و توزیع کننده کالا به عنوان ویزیتور در ابتدا به صورت حضوری به مشتری و مصرف کننده مراجعه می کند و پس از انجام عملیات ویزیت به صورت دستی با استفاده از کاغذ و یا به صورت مدرن با استفاده از تبلت، عملیات سفارش گیری را انجام می دهد و فاکتور را صادر می کند، و سفارش را به فروشگاه تحویل می دهد و سپس در روز دیگری محصولات و کالاهای سفارش داده شده را برای مشتری می برند و به او تحویل می دهند.

شرکت نرم افزاری ویرا روش پایا با توسعه سیستم پخش مویرگی و نرم افزار پخش مویرگی پایا امکان انجام و بررسی دقیق مراحل توزیع کالا را برای شرکت های تولیدی فراهم کرده است، جهت دریافت مشاوره های رایگان و تخصصی در این زمینه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کاربردهای پخش سرد در توزیع مویرگی

از این نوع توزیع مویرگی برای محصولات و کالاهایی می توان استفاده کرد که یا تاریخ مصرف ندارند و یا تاریخ مصرف آن ها محدود نیست. به عنوان مثال از پخش سرد می توان برای شرکت های آرایشی و بهداشتی استفاده کرد و از این طریق محصولات آن ها را بین مصرف کننده ها توزیع کرد. از سایر مزایای این روش این است که هزینه آن از روش پخش گرم کمتر است و همان طور که گفته شد می توان از آن برای کالاهایی با تاریخ مصرف طولانی استفاده کرد.  

آشنایی با نرم افزار پخش مویرگی پایا پیشرو

سیستم پخش مویرگی پایا تمامی مراحل فرایند پخش و توزیع کالا را به خوبی سامان دهی می کند، جهت آشنایی بیشتر با ماژول های این سیستم می توانید ویدئوهای آموزش ما را در وب سایت تماشا مشاهده نمایید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت شرکت ویرا روش پایا

پخش سرد و کاربرد آن در توزیع مویرگی