وب سایت پایابازار

وب سایت پایا بازار چیست؟

وب سایت پایا بازار نسخه تحت وب نرم افزار دستیار خرید پایا یا اپلیکیشن پایابازار (پایاپا) بوده و با آن یکپارچه است و متعلق به شرکت ویرا روش پایا می باشد. خریداران امکان خرید مستقیم از فروشندگان را دارند ، می‌توانند اقدام به مقایسه و انتخاب کالاها نمایند و از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی یا سایر روش‌ های تسویه به ثبت سفارش و خرید اقدام نمایند. فروشندگان نیز می توانند محصولات متنوع خود را به طیف وسیعی از خریداران و مشتریان عرضه نمایند. جهت استفاده از این امکانات حرفه ای و مقرون به صرفه می توانید به وب سایت پایا بازار مراجعه نمایید.

مشاوران شرکت ویرا روش پایا با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی در زمینه انواع روش های پخش و همچنین ارائه نرم افزار پخش پایا در خدمت شما هستند. جهت برقراری ارتباط می توانید با می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۹۹۷۴۸۵ تماس بگیرید.

تصاویر عملکرد وب سایت

پس از ورود به وب سايت در صورتي كه ثبت نام نكرده ايد در ابتدا باید اقدام به ثبت نام نماييد. برای انجام ثبت نام شماره تفن همراه خود را وارد کرده و پس از آن می توانید اطلاعات کاربری خود را تکمیل کنید. در صورتي كه قبلاً ثبت نام کرده اید ، با ورود شماره تلفن همراه و دریافت كد فعالسازي ، وارد صفحه كاربري خود شويد. در ادامه تصاویری از برخی بخش های این وب سایت را مشاهده می کنید :

پایا بازار شرکت پخش ویرا روش پایا

وب سایت پایا بازار شرکت ویرا روش پایا

نرم افزار دستیار خرید پایا یا پایاپا شرکت پخش

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص وب سایت و نرم افزار پخش پایا و اپلیکیشن پایاپا می توانید به شبکه های اجتماعی شرکت پخش ویرا روش پایا مراجعه نمایید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت شرکت ویرا روش پایا