نظرات مشتریان پایا

در این بخش به ارائه برخی نظرات مشتریان پایا و نرم افزار پایاپا که از محصولات شرکت ویرا روش پایا هستند ، پرداخته ایم. نرم افزار پخش مویرگی پایا تاکنون به طیف وسیعی از کاربران و مشتریان ارائه خدمت داشته است و مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کرده است و به لطف پشتکار و پشتیبانی تیم حرفه ای مستقر در این شرکت پخش ، لطف کاربران همواره شامل حال ما بوده و نظرات آن ها راهگشای پیشرفت های کنونی ما است.

نظرات مشتریان پایا و پایاپا

با تشکر از مشتریان عزیز که نظرات کارگشای خود را در خصوص نرم افزارهای پایا و پایاپا در اختیار ما قرار داده اند:

شرکت پخش شهداد یزد

شرکت پخش ویرا روش پایا

شرکت ما مدت زیادی در زمینه فروش و پخش فعالیت دارد و تقریبا ۵ سال هست که با نرم افزار پخش پایا کار می کنیم، میشه گفت برنامه پایا جزو کامل ترین و جامع ترین برنامه های فروش و توزیع در کشور می باشد. با این برنامه می توان جز به جز فروش و توزیع را برنامه ریزی و مدیریت کرد مخصوصا قسمت گزارش ساز که بسیار کاربردی است و به راحتی می توان با گزارشات سیستمی که داریم روند پخش را تحلیل و نقاط ضعف را شناسایی و اصلاح کرد. در ضمن نباید انصافا از پشتیبانی بی وقفه و به موقع تیم پویای شرکت ویرا پایا غافل شد و کمال تشکر را از دوستان پشتیبانی داریم.
رحیمی
شرکت پخش شهداد یزد

شرکت داروگر

 نرم افزار پخش در شرکت داروگر

مدت چهار سال که از نرم افزار پایا استفاده می کنیم، مدیریت و کنترل فرآیند فروش بهینه شده و امور مالی و حسابداری هم نظم و یکپارچگی بسیار خوبی پیدا کرده است. نکته بسیار مهم در مورد نرم افزار پایا این بود که ما از استفاده چندین نرم افزار مختلف برای کنترل فروش و امور مالی بی نیاز شدیم. در ضمن نرم افزار پایاپا که بر روی موبایل مشتریان نصب شده، ارتباط ما با مشتریان را بهتر و نفوذ ما در بازار را بیشتر کرده است . فقط مشکلی که وجود دارد در مورد گوشی های آیفون اپل می باشد که ورژن نرم افزار پایاپا برای نصب روی آنها قدیمی است.
رضایی
مدیر فروش داروگر

شرکت نسیم پخش لرستان

مشتریان پایا و پایاپا

شرکت ما حدود چهار سال است که از برنامه پایا پیشرو و نرم افزارهای مکمل آن شامل نرم افزار پایاپا و نرم افزار ویزیت،استفاده می کند و بسیار راضی هستیم، تاثیر بسیار مثبتی در پیشبرد اهداف فروش داشته و ساماندهی بسیار خوبی به پروسه های خرید ، مالی ، انبارداری ، توزیع و … داده است.
علی هاشمی
مدیر عامل نسیم پخش لرستان

شرکت پخش نمونه

نرم افزار پخش

در مورد نرم افزار پایا باید بعرض برسانیم که در مجموع از این نرم افزار و همچنین پشتیبانی آن رضایت داشته البته بعضی از موارد و کاستی ها نیز وجود دارد که با بر طرف شدن آن ها این برنامه روز به روز تکمیل تر و پویاتر و به روزتر می گردد.
رضا صادقی زاده
مدیر شرکت پخش نمونه

شرکت بهین پخش گیتی

شرکت پخش پایا

استفاده از نرم افزار پایاپا موجب سادگی در انجام فعالیت های شرکت شده و هزینه های اضافی و سربار شرکت را به طور قابل قبولی کاهش داده است. نر افزار پخش پایا و پایاپا برنامه های کاملی هستند به طوری که تمام امکانات برای پخش را دارا می باشند.
قانعی مقدم
مدیر عامل شرکت بهین پخش گیتی

شرکت پخش آرایشی طلوع موژان

نرم افزار پایاپا متعلق به شرکت پخش پایا

شرکت ما از سال ۱۳۹۳ از نرم افزارهای شرکت ویرا روش پایا استفاده می کند، قبلا نرم افزارهای دیگری مورد استفاده بود که مشکلات زیادی در زمینه پشتیبانی و کاربردی بودن سیستم داشتند. ولی نرم افزار پایا گزارشات بسیار کاملی داشته و تمامی نیاز ما برای کنترل فرآیندهای اجرایی شرکت را برآورده می کند؛ خصوصا نرم افزار پایاپا که موجب بالا رفتن اعتماد مشتریان ما شده است. مشتری از طریق پایاپا به راحتی قیمت ها و تخفیفات را دیده و بدون نیاز به حضور فروشنده؛ سبد خود را مدیریت می کند.
ابراهیمی
مدیر پخش طلوع موژان

شرکت آمای جهان گستر

نظر به اينكه شركت نرم افزاري ويرا روش پايا طي اين چندسال آشنايي ارتباط و مراودات با شركت آماي جهان گستر يزد و يكتا تهران توانسته نگرشي خاص در تعيين و تغييرات شرايط فروش و بازار مالي اين دو مجموعه ايجاد نمايد و نيز خود ياراي توانمند در تصميم گيري هرچه بهتر مديران مجموعه هاي پخش و بازرگاني باشد كه شرايط و قرائن موجود حاصل از آيتم هاي ارزنده و مفيدي است كه در اين نرم افزار چيده شده است و از ديگر نكات برجسته كه جزء اهداف ديرينه صاحبان مشاغل و كار فرمايان شركت هاي پخش است اينكه انجام شدن خودكار بسياري از كارهاي مالي و فروش به صورت آنلاين در شرايط كاهش نيرو مي توان نام برد و قابل ذكر و سپاس است كه گروه نرم افزاري پايا با داشتن پتانسيل هاي موجود در زمينه تغييرات و بروز رساني سيستم با استفاده از نظرات و پيشنهادات منطقي و قانوني كاربران و ذينفعان توان اين را داشته است كه در درصدد جامع و كاملتر كردن اين نرم افزار برآيد في الحال رضايت مندي خود و مجموعه متعلقه را بدين صورت اعلام مي دارم .
سید جمال مصطفوی
مدیر مالی شرکت آمای جهان گستر

شرکت آریا پارس دمس

شرکت پخش و نرم افزار پخش

شرکت آریا پارس دمس لاین آرایشی و بهداشتی از تیرماه ۹۷ افتخار همکاری با شرکت ویرا روش پایا را داشته و طی مدت همکاری هیچگونه مشکلی در اجرا نداشته و از نکات مثبت این نرم افزار می توان بهره‌ روی ‌در نیروی انسانی و پشتیبانی عالی این آن را برشمرد.
زارع
مدیر فروش شرکت آریا پارس دمس

جهت دریافت مشاوره های رایگان و تخصصی در خصوص امور مربوط به پخش و سیستم مویرگی می توانید از طریق شماره های تماس موجود در صفحه تماس با کارشناسان شرکت ویرا روش پایا تماس بگیرید. همچنین جهت آشنایی بیشتر با چگونگی عملکرد این نرم افزارها می توانید ویدئوهای ما را در آپارات دنبال کنید.