پخش مویرگی پایا

نرم افزار پخش مویرگی پایا چیست

نرم‌ افزار پخش مویرگی پایا متعلق به شرکت ویرا روش پایا یک نرم افزار جامع و کاملا تخصصی در حوزه توزیع و پخش بوده که  با بهینه‌ سازی فرآیند های جاری در یک شرکت پخش، منجر به کاهش سرمایه در گردش، کاهش هزینه‌ ها شامل هزینه‌ های منابع انسانی، توزیع، ویزیت و کاهش اتلاف سایر منابع می‌ گردد. نرم‌ افزار پایا دارای ماژول‌ های فروش، حقوق و دستمزد، مالی، ویزیت، انبارداری و توزیع است. این نرم‌ افزار به صورت یکپارچه با سایر نرم‌ افزارها شامل نرم‌افزار توزیع و ویزیت عملیاتی می‌شود. این نرم افزار به شرکت های پخش کمک می کند تا با حداقل هزینه و حداکثر کارایی فعالیت نموده و فرآیند های درون سازمانی را بهینه نمایند. به طور کلی این نرم افزار می تواند تمامی نیاز های سیستمی مدیران پخش های مویرگی را برآورده نماید.

شرکت ویرا روش پایا ارائه دهنده نرم افزار پخش مویرگی با ارائه خدمات حرفه ای و رایگان در زمینه انواع پخش در تهران و سایر شهرستان ها در خدمت شماست. جهت برقراری ارتباط با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی موجود در صفحه تماس با ما اقدام نمایید.

تصاویر عملکرد نرم افزار پایا

در این بخش برخی از تصاویر مرتبط با چگونگی عملکرد نرم افزار پایا ارائه شده است :

نرم‌ افزار دستیار خرید پایا در ویرا روش پایا

نرم افزار پخش مویرگی پایا در شرکت پخش

شرکت ویرا روش پایا

ویدئوهای آموزشی نرم افزار پخش مویرگی پایا در وب سایت آپارات بارگذاری شده اند جهت مشاهده و دریافت نکات تکمیلی وارد این لینک شوید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت شرکت ویرا روش پایا