محصولات تند مصرف یا FMCG با بهترین نرم افزار پخش مویرگی پایا پیشرو

در این مقاله از وب سایت ویرا روش پایا با ما همراه باشید تا با محصولات تند مصرف یا همان محصولات FMCG  و عرضه آن ها با نرم افزار پخش مویرگی پایا پیشرو آشنا شوید.

محصولات تند مصرف یا محصولات FMCG چیست

محصولات FMCG یا کالاهای تند مصرف همان طور که از نامشان پیدا است سرعت مصرف و در نتیجه گردش بالایی در زنجیره عرضه دارند. این گردش بالا که معمولاً همراه با حاشیه سود پایین برای هر یک از اعضای زنجیره است، نیازمند کنترل های دقیق و سیاست گذاری های هوشمندانه است.

جهت دریافت مشاوره رایگان و حرفه ای در زمینه مدیریت منابع سازمانی، مدیریت زنجیره تأمین، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت پخش مویرگی ، مدیریت انبارداری و حسابداری و غیره با کارشناسان ویرا روش پایا تماس بگیرید.

انواع کالاهای تند مصرف یا FMCG

همان طور که گفته شد کالاهای تند مصرف ، محصولاتی هستند که با سرعت بیشتری فروخته می شوند و قیمت فروش آن ها تقریباً کم است. انواع مختلفی از کالاها در این دسته قرار می گیرند که عبارت‌اند از مواد غذایی از جمله نوشیدنی ها و مکمل های غذایی، مواد شوینده و سایر محصولاتی که در داروخانه ها می توانند بدون نسخه به فروش برسند.

عرضه محصولات تند مصرف با نرم افزار پخش مویرگی پایا پیشرو

ناتوانی نرم افزارهای انبار و حسابداری موجود، باعث شده در سال های اخیر نرم افزارهای تخصصی برای مدیریت زنجیره عرضه این کالاها بوجود و به بازار ارائه شود. در این میان نرم افزار پخش مویرگی پایا پیشرو با بهره گیری از آخرین الگوهای کسب و کار و بر اساس نیاز های صنعت پخش و توزیع محصولات تند مصرف، امکان مدیریت یکپارچه فرآیندهای پیچیده و حساس این صنعت را فراهم نموده است. مدیران با استفاده از نرم افزار پخش مویرگی پایا بر همه بخش‌های سازمان کنترل دارند و با کمترین نیروی انسانی ستادی، قادر به پیشبرد سیاست‌های خود در قالب یک مدیریت متمرکز خواهند بود.

از دیگر مزایای به کارگیری نرم افزار پخش مویرگی پایا پیشرو در پخش و توزیع کالاهای تند مصرف ، امکان توسعه فعالیت های شرکت بدون نیاز به افزایش نیروی انسانی ستادی و یا نگرانی از عدم کنترل فرایندها می باشد. افزایش تعداد اقلام، فروشنده ها، لاین های فروش و حتی تعدد شعب هیچ یک لطمه ای به مدیریت یکپارچه و سیستمی سازمان وارد نخواهند آورد.

بهترین نرم افزار پخش مویرگی

به جرئت می توان گفت سیستم پایا بهترین نرم افزار پخش مویرگی در حال حاضر است، زیرا این نرم افزار توسط کارشناسان خبره در حوزه کامپیوتر و فناوری اطلاعات توسعه داده شده است و شامل کلیه ماژول های مرتبط با مدیریت پخش مویرگی ، مدیریت منابع سازمانی، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت حسابداری، مدیریت انبارداری و غیره می باشد. جهت آشنایی بیشتر ویرا روش پایا را در شبکه اجتماعی فیس‌بوک دنبال کنید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت ویرا روش پایا

عرضه محصولات تند مصرف با نرم افزار پخش مویرگی پایا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *