تیم مایکروسافت برای مهار کرونا ویروس و فروش آنلاین با استفاده از سیستم پخش مویرگی پایا

در این مطلب از وب سایت ویرا روش پایا توسعه دهنده سیستم پخش مویرگی پایا با ما همراه باشید تا با تحول دیجیتال و یکپارچه سازی با تیم مایکروسافت و فروش آنلاین برای موفقیت و سرعت بخشیدن به مهار کرونا ویروس آشنا شوید.

تحول دیجیتال با تیم مایکروسافت برای مهار کرونا

تحول دیجیتالی مفهومی است که اکنون مدت هاست توسط غول های بزرگ مایکروسافت فراخوانی می شود. اکنون که با وجود همه اقدامات انجام شده برای مهار کرونا ویروس با یک چالش جهانی روبرو هستیم، این تحول دیجیتالی و یکپارچگی با تیم مایکروسافت امری ضروری در همه کسب و کارها و برای همه تجارت ها شده است. تیم مایکروسافت ابزاری است که اکنون ارزش افزوده بسیار خوبی را به سازمان ها و شرکت های تجاری ارائه می دهد.

جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه آشنایی بیشتر با تحول دیجیتالی و یکپارچه سازی فروش آنلاین و فروش اینترنتی و موفقیت در پخش مویرگی محصولات و خدمات در زمان بحران کرونا ویروس با کارشناسان ویرا روش پایا تماس بگیرید.

از ارتباط چهره به چهره تا ارتباط و فروش آنلاین

بخش عمده ای از زمان کار امروزی سازمان ها و شرکت ها روی ارتباطات متمرکز است، ارتباطات با همکاران و مشتریان. از ملاقات با همکاران برای مشخص کردن طرح های کلی یک پروژه گرفته تا نشان دادن سریع بازخوردهایی که انجام می دهید یا روشن کردن مفاهیم شرح داده شده به یک توسعه دهنده که در حال ایجاد یک طراحی کاربردی است. به طور خلاصه ارتباطات بخش اساسی کار سازمان ها است و آنچه مهم است این است که اجرای ارتباط معمول و در دسترس سریع با همکاران، به خصوص اکنون که همه از خانه کار می کنند، بسیار دشوار شده است. و این زمانی است که تیم مایکروسافت وارد عمل می شود. مایکروسافت به خوبی به دنیای امروز نشان داده است که یک ابزار خوب و مهم و آسان برای یکپارچه سازی عملکرد همکاران، اشتراک اسناد و همکاری است.

کار یکپارچه با تیم مایکروسافت

بهتر است برای پروژه های مشتری هایی که در حال حاضر روی آن کار می کنید، یک تیم تشکیل بدهید و یک شیرپوینت برای هرکدام تشکیل بدهید تا به راحتی بتوانید فایل ها را به اشتراک بگذارید. با تهیه این موارد در تیم مایکروسافت ، برقراری ارتباط در مورد اسناد نیز بسیار آسان خواهد شد.

تحول دیجیتال یک ارزش افزوده مطلق است

این ارزش افزوده دقیقاً از طریق ادغام در سیستم عامل و ساده‌سازی برقراری ارتباطات امکان پذیر است و که تیم ها در این ایام قرنطینه در جهت مهار کرونا ویروس به طور مکرر و کارآمد از این نوع ارتباطات استفاده می کنند. البته این تحول دیجیتالی جایگزینی برای ارتباطات چهره به چهره نخواهد بود زیرا این نوع ارتباطات همواره برای همه کسب و کارها مهم هستند. اما در زمان بحران کرونا و برای مهار کرونا بهترین جایگزین استفاده از ارتباطات دیجیتالی و ایجاد تحول دیجیتال در کسب و کارها و تجارت ها می باشد.

یکپارچه سازی با سیستم پخش مویرگی پایا

شرکت ها و سازمان های تجاری با استفاده از سیستم پخش مویرگی پایا پیشرو می توانند کلیه ماژول های مرتبط با بازاریابی، فروش، پخش مویرگی و مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت منابع سازمانی و به طور کلی مدیریت کسب و کار خود را دیجیتالی کنند و به صورت آنلاین به فروش اینترنتی بپردازند و همه امور مربوطه به بهترین شکل ممکن کنترل کنند. جهت آشنایی بیشتر با این سیستم می توانید ویرا روش پایا را در شبکه اجتماعی فیس‌بوک دنبال کنید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت ویرا روش پایا

کار یکپارچه با تیم مایکروسافت برای مهار کرونا ویروس