قوانین و مقررات سیستم پخش مویرگی پایا در شرکت پخش ویرا روش پایا

قوانین و مقررات سیستم پخش مویرگی پایا

شرکت پخش ویرا روش پایا ارائه دهنده بهترین سیستم پخش مویرگی ، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و درج هر گونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی و مغایر با هنجارهای اجتماعی باعث حذف حساب کاربر مورد نظر خواهد شد. استفاده از نام و نام‌ خانوادگی حقیقی افراد به منظور ثبت نام در سایت الزامی است و مسئولیت درج اشتباه به عهده خود کاربر می باشد. ویرا روش پایا متعهد است و تمام تلاش خود را خواهد کرد تا در حوزه اختیاراتش از اطلاعات شخصی و بانکی شما محافظت کند. اما اگر شخص سومی هر گونه سوء استفاده‌ ای از اطلاعات شما کرده و سبب هر گونه زیانی به شما شود، شرکت پخش پایا مسئولیتی در این مورد تقبل نمی‌ کند.

شرکت ویرا روش پایا با ارائه بهترین سیستم پخش مویرگی پایا و خدمات و مشاوره های حرفه ای در زمینه انواع روش های پخش در خدمت شماست.

سیستم پخش مویرگی پایا بهترین سیستم پخش بوده و برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ ای امن، راحت و کاربردی را برای همه کاربران فراهم آورد.

حقوق ناشی از ثبت نرم‌افزار پخش مویرگی پایا

حق نشر، عرضه، اجرا و حق بهره‌ برداری مادی و معنوی نرم‌ افزار رایانه‌ ای متعلق به پدید آورنده آن است. در صورت وجود شرایط مقرر در قانون ثبت علائم و اختراعات، نرم‌افزار به‌ عنوان اختراع شناخته می‌ شود، آئین‌ نامه مربوط به این ماده به تصویب هیئت‌ وزیران خواهد رسید.
 نام، عنوان و نشانه ویژه‌ای که معرف نرم‌ افزار است از حمایت این قانون برخوردار است و هیچکس نمی‌ تواند آن‌ها را برای نرم‌ افزار دیگری از همان نوع یا مانند آن به ترتیبی که القای شبهه کند بکار برد. حقوق ناشی از آن بخش از نرم‌افزاری که به‌ واسطه نرم‌ افزارهای دیگر پدید می‌آید متعلق به دارنده حقوق نرم‌ افزارهای واسط نیست. پدیدآوردن نرم‌ افزارهای مکمل و سازگار با دیگر نرم‌ افزارها با رعایت حقوق مادی نرم‌ افزارهای اولیه مجاز است.

جهت اطلاع از کلیه قوانین مرتبط با نرم افزارها می توانید به وب سایت مرکز توانمند سازی و تسهیل‌ گری کسب‌ و کارهای نوپای فاوا مراجعه نمایید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت شرکت ویرا روش پایا