پخش و فروش مویرگی با سیستم پخش مویرگی پایا در فروشگاه خرده فروشی

برای باقی ماندن در دنیای پررقابت خرده فروش ها لازم است تا از جدیدترین روش ها و راهکارها استفاده شود تا از رقبا عقب نماند، در این مقاله از ویرا روش پایا به معرفی و بررسی ۵ راهکار اساسی برای موفقیت در پخش و فروش مویرگی در فروشگاه خرده فروشی پرداخته ایم، در ادامه با ما همراه باشید تا با این روش ها آشنا شوید.

راهکارهای موفقیت در توزیع و پخش مویرگی

برخی مهم ترین و جدیدترین اصول و روش های لازم و ضروری برای موفق شدن و پیشی گرفتن از رقبا در بازارهای خرده فروشی عبارت‌اند از :

۱ داشتن کارمندان توانمند در فروشگاه خرده فروشی

این روش بیشتر در مورد توانمندسازی کارمندان شما برای ارتباط بهتر با مشتریان است. مطالعات و تحقیقات انجام شده نشان داده است که اگر یک خرده فروش فقط ۵۰ % عملکرد کارمندان و پرسنل خود را بهبود بخشد، فروش آن ها بیش از ۳۰ % رشد خواهد کرد، و این در صورتی امکان پذیر است که آن ها فقط روی کارکنان کم کار خود تمرکز کنند! این امر در خصوص فروش مویرگی نیز صادق است.

با کارشناسان ویرا روش پایا ارائه دهنده سیستم پخش مویرگی پایا تماس بگیرید و مشاوره های رایگان در خصوص پخش و توزیع مویرگی محصولات در خرده فروشی ها و عمده فروشی ها دریافت کنید.

قدرت و توان مردم شگفت انگیز است. تمرکز خود را بر استخدام افرادی بگذارید که می دانید برند شما را به بهترین شکل توصیف می کنند. آموزش و آن ها و گرفتن بازخورد منظم از آن ها این اطمینان را می دهد که آن ها بخش مهمی از تجارت و کسب و کار هستند و در نتیجه مشارکت بیشتری را در این زمینه خواهند کرد. داده ها و اطلاعات را در سیستم ها و شرکت خود جمع کنید، از جمله ساعات اوج ترافیک کاری، ساعات کم کارتر و غیره، این کار به شما کمک می کند تا به برنامه ریزی بهتر فعالیت های فروشگاه و شرکت خود بپردازید. در صورت استفاده درست از این مورد، می توانید بهترین نیروها و کارمندان را در اختیار خود داشته باشید.

۲ تعیین اهداف کسب و کار و خرده فروشی

تدوین یک استراتژی بدون هدف معنایی ندارد. هنگامی که استراتژی فروشگاه و شرکت خود را تنظیم می کنید، این اطمینان را حاصل کنید که برای برند اصلی و همچنین برای نمایندگی های خود اهداف تعیین کرده اید. معاملات به تنهایی نمی توانند مشخص کننده که فروشگاه و شرکت شما چقدر خوب یا بد است. تدوین اهداف به شما کمک می کند تا در فروشگاه خود روش هایی را اتخاذ کنید که هر مشتری که به شما سر می زند به یک خریدار تبدیل کنید.

فروش مویرگی با سیستم پخش مویرپی پایا در خرده فروشی

۳ افزایش ترافیک خرید و فروش

بدون شک افزایش ترافیک خرید و فروش چیزی است که شما برای کسب و کار و تجارت خود می خواهید. شما باید به خوبی از زمان های افزایش و کاهش ترافیک در فروشگاه خود همچنین از زمان های رفت و آمد مشتریان تان آگاهی داشته باشید. مثلاً اگر زمان افزایش ترافیک شما در ظهر باشد، نباید در این بازه برای کار کارکنان وقفه و معافیت قائل شوید، تحقیقات ثابت کرده است با تنظیم دقیق و درست زمان وقفه، تا ۱۵ % می توانید در فروش خود رشد داشته باشید.

۴ فراهم کردن تجربه خوشایند برای مشتریان

فراهم کردن تجربه مطلوب و خوشایند از خرید برای مشتریان یک قدرت نهایی است. بهترین تجربه را به مشتریان خود بدهید، این کار آن ها موظف می کند که همیشه از برند شما استفاده کنند. اما دستیابی به این قدرت نیاز به داده ها و اطلاعاتی در خصوص مشتریان شما دارد. به عنوان مثال اینکه آن ها چه زمانی به شما مراجعه می کنند؟ به چه قسمتی از فروشگاه شما علاقه بیشتری دارند؟ آیا کارکنان فروشگاه شما به اندازه کافی مشتری را می شناسند تا تجربه خرید شخصی را به او ارائه دهند؟ این مورد در فروش مویرگی نیز بسیار اهمیت دارد و بزرگ‌ترین نیرویی است که در اختیار فروشگاه خرده فروشی قرار می گیرد.

۵ داشتن بینش پخش و فروش

فروشگاه های خرده فروشی باید دقیقاً بدانند کجا باید سرمایه گذاری کنند و چه میزان باید هزینه کنند. شرکت ها باید بدانند کدام فروشگاه ها و نمایندگی هایشان نیاز به توجه بیشتر دارند و عملکرد کدام شان خوب یا بد است. تصمیماتی از این دست شما را مجبور می کند تا کلیه اطلاعات ممکن را در همه فروشگاه های خود جمع آوری کنید.

مدیریت فروش مویرگی با سیستم پخش مویرگی پایا

سیستم پخش مویرگی پایا پیشرو توسعه داده شده توسط شرکت دانش بنیان ویرا روش پایا مراحل فروش مویرگی و توزیع و پخش مویرگی و همچنین فعالیت های مرتبط با ارتباط با مشتریان و انبارداری را به بهترین شکل سامان دهی می کنید. به منظور آشنایی بیشتر با این سیستم، اینستاگرام ما را دنبال کنید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت ویرا روش پایا

۵ راهکار موفقیت برای پخش و فروش مویرگی در فروشگاه خرده فروشی