تماش با پایا پیشرو شرکت پخش ویرا روش پایا

راه های تماس با پایا

جهت ارتباط با شرکت ویرا روش پایا ارائه دهنده نرم افزار پایا پیشرو در زمینه پخش مویرگی می توانید روزهای شنبه تا چهارشنبه از ٨ تا ١٦ و پنجشنبه از ٨ تا ۲ ١ با شماره زیر تماس بگیرید :

۰۲۱-۸۸۹۹۷۴۸۵

آدرس شرکت پایا ارائه دهنده نرم افزار پایا پیشرو :

تهران – بلوار کشاورز – نبش ۱۶ آذر – پلاک ۷۸ – طبقه ۸ – واحد ۸۰۹

تماس با پایا ارائه دهنده بهترین نرم افزار پخش مویرگی

همکاری با شرکت ویرا روش پایا

به منظور همکاری با شرکت پخش مویرگی پایا پیشرو ارسال رزومه می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید :

شماره تماس : 02188997485

جهت آشنایی بیشتر با نرم افزار پخش مویرگی پایا پیشرو و تماس با پایا می توانید ویدئوهای آموزشی ما را در وب سایت آپارات مشاهده کنید. همچنین به منظور دریافت مشاوره های حرفه ای و رایگان در زمینه توزیع می توانید با کاشناسان ما ارتباط برقرار کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص وب سایت و نرم افزار پخش پایا پیشرو و اپلیکیشن پایاپا می توانید به شبکه های اجتماعی ما مراجعه نمایید.

نرم افزار پخش پایا پیشرو یک نرم افزار پایه و مادر برای کنترل فرآیند فروش، توزیع و پخش در زمینه پخش مویرگی می باشد که در اختیار شرکت های تولیدی یا شرکت های پخش قرار می گیرد جهت مدیریت فرآیند های فروش و پخش و توزیع، ولی نرم افزار پایاپا در اختیار مشتریان یا خرده فروشان و مصرف کنندگان قرار می گیرد که از طریق آن می توانند اطلاعات کالاها و قیمت ها را مشاهده کنند. نرم افزار پایا روی کامپیوتر شامل سیستم های عامل ویندوز نصب می شود و به تنهایی کلیه نیازهای یک مجموعه تولیدی یا پخش را برآورده می سازد، ولی نرم افزار پایاپا یا دستیار خرید پایا یک نرم افزار جانبی و مکمل نرم افزار پایا است که بر روی گوشی های موبایل و یا تبلت نصب می شود و مدیریت آن در نرم افزار پایا انجام می شود.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت شرکت پایا