بازاریابی مویرگی و ارایه آن توسط ویرا روش پایا با سیستم پخش مویرگی پایا

بازاریابی مویرگی نوعی از توزیع و پخش مویرگی است که فرآیند رساندن محصول از تولید کننده تا مصرف کننده شامل می شود، در این مقاله از وب سایت ویرا روش پایا ارائه دهنده نرم افزار پخش مویرگی پایا پیشرو با ما همراه باشید تا با این نوع بازاریابی بیشتر آشنا شوید.

توزیع و پخش مویرگی چیست

همان طور که در مطالب قبلی از ویرا روش پایا بیان شد، پخش و توزیع مویرگی نوعی از روش های رساندن محصول به دست مصرف کننده است. در گذشته این فرآیند به صورت سنتی و دستی انجام می شد اما امروزه می تواند با استفاده از تکنولوژی های جدید مانند گوشی و تبلت نیز فرآیند پخش را به صورت پخش مویرگی انجام داد. این روش به خصوص برای محصولات غذایی و آرایشی و بهداشتی کاربرد زیادی دارد.

شرکت دانش بنیان ویرا روش پایا با ارائه بهترین نرم افزار پخش مویرگی در خدمت شماست، جهت بهره گیری از مزایای این نرم افزار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

انواع روش های پخش و توزیع مویرگی

برای انجام پخش و توزیع مویرگی دو روش عمده وجود دارد که عبارت‌اند از : پخش سرد که از ثبت سفارش توسط مشتری در سیستم به صورت آنلاین آغاز می شود و با صدور و تسویه فاکتور توسط مشتری تمام می شود. پخش گرم، که فروشنده و یا ویزیتور کالا را همراه خود به فروشگاه و مغازه برده و در صورت نیاز مغازه دار در همان لحظه به او تحویل می دهد، این روش بیشتر برای محصولات غذایی و محصولاتی که تاریخ مصرف محدود دارند کاربرد دارد.

با پیشرفت روز افزون فناوری و تکنولوژی می توان پیش بینی کرد که در آینده ای نه چندان دور سیستم پخش مویرگی پیشرفت زیادی خواهد کرد و در نقاط بیشتری مورد استفاده قرار خواهد گرفت. لذا شرکت ها و سازمان ها باید به توسعه پخش و توزیع مویرگی محصولات خود اهمیت بیشتری بدهند تا بتوانند نهایت استفاده را از مزایای آن ببرند.

بازاریابی مویرگی چیست

بازاریابی مویرگی عبارت است از توزیع و پخش مویرگی محصول از تولید کننده تا مصرف کننده. این نوع بازاریابی برای همه محصولات اعم از محصولات غذایی، آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی، لوازم آشپزخانه، انواع ابزارآلات و غیره کاربرد دارد و شرکت های تولیدی با استفاده از این روش می توانند محصولات خود را به دست مصرف کنندگان بیشتری برسانند و در نتیجه با گسترش بازارهای خود سود بیشتری نیز بدست آورند.

بازاریابی مویرگی با بهترین نرم افزار پخش مویرگی

مزایای بازاریابی مویرگی

این روش نیز مانند سایر روش های بازاریابی و فروش و توزیع محصول مزایا و معایبی را برای صاحبان کسب و کار و مصرف کنندگان در پی خواهد داشت. از جمله مزایای مورد توجه این روش عبارت‌اند از : برقراری ارتباطات وسیع و گسترده با تعداد بیشتری از مشتریان، جمع آوری و به دست آوردن اطلاعات دقیق و به روز از مصرف کنندگان و بازارهای هدف، افزایش قدرت چانه زنی شرکت ها و سازمان ها، تفویض اختیار بیشتر به شعبه ها و در نتیجه کاهش فشار کاری از شعبه اصلی.

دسترسی به بازارهای بیشتر و بدست آوردن مشتریان گسترده تر، کم کردن احتمال از دست دادن مشتری و افزایش احتمال دستیابی به مشتریان وفادارتر، امکان جریان دائم نقدینگی شرکت و سازمان، کاهش نیاز به سرمایه گذاری های گسترده و کاهش ضررهای مالی. احتمال جلو زدن از رقبا و همچنین کاهش احتمال ایجاد رقبای جدید، ایجاد زیر ساخت های محکم و استوار در بازارهای موجود و در بازارهای جدید، کاهش ضایعات محصولات در هنگام پخش و توزیع، افزایش سرعت رساندن محصول از تولید کننده به مصرف کننده، امکان پشتیبانی مناسب از فروش محصول و غیره.

معایب این نوع بازاریابی

اما این نوع بازاریابی مسلماً معایبی را هم برای شرکت ها و سازمان ها در پی خواهد داشت که با رسیدگی به موقع و حرفه ای به آن ها می توان تا حد زیادی این معایب را کاهش داد، از جمله هزینه زیاد این روش که نیاز به مدیریت و هماهنگی مناسب دارد تا بتوان از هزینه آن را کاهش داد، عدم امکان گسترش کانال های توزیع به همه نقاط که این مشکل نیز با توجه کافی به خوبی مدیریت خواهد شد.

سیستم پخش مویرگی پایا پیشرو

بدون شک سیستم پخش مویرگی پایا پیشرو با توجه به ماژول ها و قابلیت هایی که دارد بهترین نرم افزار پخش مویرگی در حال حاضر خواهد بود. جهت آشنایی بیشتر با این نرم افزار می توانید ویدئوهای آموزشی ما را در وب سایت آپارات مشاهده نمایید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت شرکت ویرا روش پایا

بازاریابی مویرگی چیست و چه کاربردهایی دارد

One thought on “بازاریابی مویرگی چیست و چه کاربردهایی دارد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *