انواع پخش در پخش مویرگی شرکت ویرا روش پایا

در این مقاله از وب سایت شرکت ویرا روش پایا قصد داریم شما را با انواع پخش در سیستم مویرگی که عبارت‌اند از پخش گرم و سرد آشنا کنیم، در ادامه با ما همراه باشید.

پخش مویرگی چیست

سیستم پخش مویرگی مربوط می شود به واحد توزیع کننده که وظایفی از جمله خرید و فروش محصول و انبارداری و تحویل آن از طریق کانال های توزیع را بر عهده  دارند. کانال های توزیع نیز به دو دسته تقسیم می شوند که یک نوع آن کانال توزیع بدون واسطه است که به صورت مستقیم انجام می شود و یک نوع کانال توزیع با واسطه است که در این نوع یک واسط کالا و محصول را از توزیع کننده دریافت می کند و با قیمت بیشتری به مصرف کننده تحویل می دهد.

جهت دریافت خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه در زمینه انواع پخش سرد و پخش گرم می توانید با شرکت ویرا روش پایا تماس بگیرید و از مشاوره های رایگان و حرفه ای در این زمینه بهره مند شوید.

پخش سرد چیست

در این نوع پخش فرد ویزیتور به فروشگاه های مورد نظر رفته و با استفاده از تبلت و یا به صورت کاغذی کار ویزیت و سفارش گیری را انجام می دهد و درخواست را به شرکت پخش مورد نظر ارسال کرده و مأمور توزیع آن ها سفارش را به فروشگاه تحویل می دهند.

پخش گرم چیست

در این نوع از پخش شخص ویزیتور همان مأمور توزیع نیز می باشد و محصول را همراه خود به فروشگاه های مورد نظر می برد و با استفاده از کاغذ یا تبلت کار گزارش گیری را شروع کرده و پس از ثبت سفارش محصول را همان لحظه به فروشگاه تحویل می دهد

شرکت ویرا روش پایا

ویرا روش پایا با نرم افزار حرفه ای پخش پایا در زمینه سیستم مویرگی و پخش در خدمت شماست. جهت مشاهده محصولات ما می توانید به این صفحه وارد شوید و انواع محصولات و خدمات نرم افزاری ما را مشاهده نمایید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت شرکت ویرا روش پایا

انواع پخش مویرگی